fbpx

Рамка гравирана со фотографија

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Рамка гравирана со фотографија печатена во боја.
Рамка гравирана изработена од дрво, фотографијата се менува.
Рамка со можност на ваш дизајн, фотографија и текст !!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Рамка гравирана со фотографија печатена во боја.
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 215х170мм.
Димензии може и по ваша желба.

    • (max file size 100 MB) ден
    • ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping