fbpx

Рамка гравирана со 7 фотографии

800 ден

Close
Price Summary
  • 800 ден
  • 800 ден
  • 800 ден
In Stock
Highlights:

Рамка гравирана Happy Valentine Day со 7 фотографии
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 487х540мм

Димензии на фотографии:
• Срце: 103×82мм
• Коцка: 90×90мм
• Круг: 90×90мм
• Правоаголник: 90×140мм

Детали за производот

Happy Valentine Day

Рамка гравирана Happy Valentine Day со 7 фотографии
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 487х540мм

Димензии на фотографии:
• Срце: 103×82мм
• Коцка: 90×90мм
• Круг: 90×90мм
• Правоаголник: 90×140мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping