fbpx

Рамка гравирана (20х20см)

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Рамка гравирана

Уникатни рамки изработени со ваш дизајн

Производ: Рамка гравирана
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х200мм.
Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620
SKU: 0552 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping