fbpx

Плакета од Дрво

1,200 ден

Close
Price Summary
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
In Stock
Highlights:

Плакета изработена со ваш дизајн

Материјал: Дрво

Димензии:400х290мм – Дебелина:12мм

SKU: 0157 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping