fbpx

Плакета – Дрво

700 ден

Close
Price Summary
 • 700 ден
 • 700 ден
 • 700 ден
In Stock
Highlights:

Плакета во форма на дрво

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина – 275мм
• Должина – 235мм
• Ширина – 75мм

  • ден

  Имиња за на листови

  • ден

  Посвета за стебло

  • ден

  Посвета за држач - постолје

  • ден
SKU: 0628 Категории , Ознака:
Детали за производот

Плакета во форма на дрво

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина – 275мм
• Должина – 235мм
• Ширина – 75мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping