fbpx

Персонализиран велигденски магнети со вашето име за вашите најмили

100 ден

Close
Price Summary
  • 100 ден
  • 100 ден
  • 100 ден
In Stock
Highlights:

Велигденски магнети со вашето име. Испечатен на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Велигденски магнети со вашето име
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 140х100мм

SKU: 0207 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping