fbpx

Product Tag: #penkala

#penkala

Showing all 9 results

Show:

Дрвено пенкало и дрвена кутија

Highlights:

Дрвено пенкало со дрвена кутија
со гравиран текст по ваша желба

Промотивни метални пенкала

Highlights:

Промовирајте ја Вашата компанија, бренд, лого и сл.,  со брендирани метални пенкала од Ласерско Гравирање.
Нашите метални пенкала се со висок квалитет и одлични цени.

За гравирање на повеке количина можете да не контактирате на 070/532-620

Печатени пенкала

Highlights:

Печатење пенкала

За количина контактирајте не – 070/532-620

Out Of Stock

Дрвено пенкало и дрвена кутија

Highlights:

Дрвено пенкало со дрвена кутија
со гравиран текст по ваша желба

Картонска кутија за пенкало

Highlights:

Дополнителна  кутија за пенкало

На самата кутија може да се гравира текст по ваша желба.

Димензии:
Должина:175мм
Ширина: 50мм
Висина: 20мм

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Пенкало со лед светло

Highlights:

Пенкало со лед светло и touch pen.
Може да се гравира текст по ваша желба.

Боја на пенкало – сиво
Боја на лед светло – бело

Пенкала со кристали

Highlights:

Пенкала со кристали

Може да се гравира во ваш текст

Гравирање Метални Пенкала

Highlights:

Ласерско гравирање метални пенкала со врвен квалитет.

Можете да изберете некое од нашите пенкала или да донесете ваше пенкало за гравирање.

Може да се гравира текст по ваша желба.

Промотивни метални пенкала

Highlights:

Промовирајте ја Вашата компанија, бренд, лого и сл.,  со брендирани метални пенкала од Ласерско Гравирање.
Нашите метални пенкала се со висок квалитет и одлични цени.

За гравирање на повеке количина можете да не контактирате на 070/532-620

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping