fbpx

Product Tag: #Otvarac

#Otvarac

Showing all 4 results

Show:

Отварач за шише (челик)

Highlights:

Отварач од нерѓосувачки челик
На Отварачот може да се печати текст, фотографија или лого по ваша желба!!!

Материјал: Нерѓосувачки челик
Димензии: 177х39мм

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Метален клуч отварач

Highlights:

Печатење метален отварач со текст по ваша желба

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Метален привезок отварач

Highlights:

На привезокот може да се гравира текст по ваша желба

Производ: Привезок Отварач
Материјал: Метал
Димензии: 31х50мм

Отварач од нерѓосувачки челик

Highlights:

Отварач од нерѓосувачки челик. Може да биде обработен од двете страни
На Отварачот може да се печати текст, фотографија или лого по ваша желба!!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Отварач од нерѓосувачки челик
Материјал: Нерѓосувачки челик пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 177х39мм

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping