fbpx

Новогодишен украс

1,200 ден

8% Off
Close
Price Summary
  • 1,300 ден
  • 1,200 ден
  • 8%
  • 1,200 ден
  • Overall you save 100 ден (8%) on this product
In Stock
Highlights:

Новогодишен украс со LED светло RGB

Материјал: Дрво 6мм
Димензии: 450х250мм

SKU: 0811 Категорија Ознака:
Детали за производот

Новогодишен украс со LED светло RGB

Материјал: Дрво 6мм
Димензии: 450х250мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping