fbpx

Нов велигденски уникатен украс

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Велигденски уникатен украс ,со кој може да го разубавите вашиот дом.

Производ: велигденски уникатен украс
Материјал: Дрво пакуван во картонска кутија
Висина: 190мм
Ширина: 120мм
Должина: 275мм
Дебелина на дрвото: 6мм

SKU: 0358 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping