fbpx

Магична чаша со рачка срце

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Израдувајте ги вашите најблиски со магичен подарок!
Керамичка термална магична чаша со висок квалитет наменета за чај или кафе.
На магичните чаши може да се печати што и да посакате.
Тоа значи дека може ваши фотографии, логоа, слики или пак некоја од сликичките со Среќа е …
На прв поглед магичните чаши се црни но со самото додавање на врела течност во нив тие побелуваат односно се појавува вашата фотографија или дизајн, исто како на сликава.

Производ: Магична чаша со рачка срце
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

SKU: 0758 Категории , , Ознака:
Детали за производот

Израдувајте ги вашите најблиски со магичен подарок!
Керамичка термална магична чаша со висок квалитет наменета за чај или кафе.
На магичните чаши може да се печати што и да посакате.
Тоа значи дека може ваши фотографии, логоа, слики или пак некоја од сликичките со Среќа е …
На прв поглед магичните чаши се црни но со самото додавање на врела течност во нив тие побелуваат односно се појавува вашата фотографија или дизајн, исто како на сликава.

Производ: Магична чаша со рачка срце
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping