fbpx

Ланче од медицински челик

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Може да се гравира по ваша желба

Материјал: Медицински Челик кој не поцрнува
Димензии: 25×25мм

SKU: 1018 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Ланче гравирано од медицински челик

Димензии: 19,5×19,5мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping