fbpx

Лампион со име (80х107мм)

100 ден

Close
Price Summary
  • 100 ден
  • 100 ден
  • 100 ден
In Stock
Highlights:

Лампион со име (8х10см)
Исечено од дрво со име

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм 
Димензии: 80х107мм

SKU: 0404 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping