fbpx

Лампион со фотографија и име (15х15см)

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Лампион со фотографија и име (15х15см)
Испечатено на самото дрво со ваша фотографија и име.

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм
Димензии: 115х115мм

SKU: 0396 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping