fbpx

Лампион со фотографија (10х10см)

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Лампион со фотографија (10х10см)
Испечатено на самото дрво со ваша фотографија.

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм
Димензии: 100х100мм

SKU: 0398 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping