fbpx

Лампион со Дедо Мраз и име (14х85см)

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Лампион со Дедо Мраз и име (14х85см)
Испечатено на самото дрво име.

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм
Димензии: 140х85мм

    • ден
SKU: 0401 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping