fbpx

Кошница за јајца

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Велигденска кошница

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 270мм
• Должина: 220мм
• Шитина: 150мм

SKU: 0646 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Велигденска кошница

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 270мм
• Должина: 220мм
• Шитина: 150мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping