fbpx

Кошница за јајца – Зајче

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Велигденска кошничка

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 345мм
• Должина: 220мм
• Шитина: 190мм

SKU: 1150 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Велигденска кошничка

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 345мм
• Должина: 220мм
• Шитина: 190мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping