fbpx

Кошница за јајца

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
In Stock
Highlights:

Велигденска кошница

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 140мм
• Должина: 290мм
• Шитина: 140мм

SKU: 0647 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Велигденска кошница

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 140мм
• Должина: 290мм
• Шитина: 140мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping