fbpx

Кошница за јајца

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Велигденска кошничка

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 140мм
• Должина:170мм
• Шитина: 90мм

SKU: 0645 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Велигденска кошничка

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 140мм
• Должина:170мм
• Шитина: 90мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping