fbpx

Фото камен срце (20х20cm)

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Фото камен срце (20х20cm)
На фото камен срце може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Фото камен срце 
Материјал: Камен пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 20х20cm

SKU: 0187 Категории , , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping