fbpx

Емајлирана чаша бела

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
Out of Stock
Highlights:

Емајлирана Чаша, на која може да се печати што и да посакате.

Метална Емајлирана чаша може да ставите ваше лого или фотографија.
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 65х190мм

Производ: Емајлирана Чаша 
Материјал: Метална чаша пакувана во целофенски кеси
Висина 6,5см

SKU: 0069 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping