fbpx

Држач за 8 јајца со велигденско зајче

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Држач за 8 јајца со велигденско зајче

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 190мм
• Ширина: 200мм
• Должина: 200мм

SKU: 0627 Категорија Ознака:
Детали за производот

Држач за 8 јајца со велигденско зајче

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 190мм
• Ширина: 200мм
• Должина: 200мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping