fbpx

Дрвена украсна рамка (57х30см)

1,000 ден

Close
Price Summary
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
In Stock
Highlights:
Нов креативен подарок. Дрвена украсна рамка (57х30см)
На Рамката може да се испечатат 2 фотографии и текст по ваша желба.
Фотографиите се испечатени на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…
Производ: Дрвена украсна рамка
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: (570х300мм)
SKU: 0174 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping