fbpx

Дрвена рамка во срце форма

650 ден

Close
Price Summary
  • 650 ден
  • 650 ден
  • 650 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Дрвена рамка во срце форма (25х19см)
На Рамката може да се испечати фотографија и текст по ваша желба.
Фотографиите се испечатени на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Дрвена рамка во срце форма
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 250х190мм
Дебелина: 13,5 мм

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping