fbpx

Дрвена Рамка (45х37см)

1,000 ден

Close
Price Summary
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
In Stock
Highlights:

Дрвена Рамка (45х37см)
На Рамката може да се испечатат 9 фотографии и текст по ваша желба.
Фотографиите се испечатени на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Дрвена Рамка
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 450х370мм

Сликите може да ги пратете на Viber – 070/532-620

SKU: 0173 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping