fbpx

Дрвен Часовник

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Дрвен Часовник Гравиран со ваше лого или текст.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Дрвен Часовник
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Димензии: 200х200мм
Дебелина: 13,5мм

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0153 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping