fbpx

Домашна ламба – кандило со икони (20х10см)

400 ден

20% Off
Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 400 ден
  • 20%
  • 400 ден
  • Overall you save 100 ден (20%) on this product
In Stock
Highlights:

Домашна ламба – кандило со икони

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 200мм
• Ширина: 100мм
• Должина: 100мм

SKU: 0827 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Домашна ламба – кандило со икони

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 200мм
• Ширина: 100мм
• Должина: 100мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping