fbpx

Домашна ламба – кандило со икони (25х14см)

500 ден

17% Off
Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 500 ден
  • 17%
  • 500 ден
  • Overall you save 100 ден (17%) on this product
In Stock
Highlights:

Домашна ламба – кандило со икони

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 250мм
• Ширина: 140мм
• Должина: 140мм

SKU: 0916 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Домашна ламба – кандило со икони

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 250мм
• Ширина: 140мм
• Должина: 140мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping