fbpx

Чаша за кафе

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Чаши за кафе е печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба.
Печатени со одличен квалитет.

Материјал: Керамика
Димензии:
•Висина:7см
Боја: Бела

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0382 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping