fbpx

Чаша со внатрешност и рачка во боја (светло зелена)

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
In Stock
Highlights:

Чаша со внатрешност зелена боја може да се печати текст и фотографија по ваша желба
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм
Чаша со внатрешност и рачка во боја:
-Црна
-Црвена
-Плава

Производ: Чаша со внатрешност и рачка во боја
Материјал: Керамична чаша
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

SKU: 0721 Категорија Ознака:
Детали за производот

Производ: Чаша со внатрешност и рачка во боја
Материјал: Керамична чаша
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping