fbpx

Чаша со внатрешност – HAPPY MOTHER’S DAY

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
In Stock
Highlights:

Чаша со внатрешност – HAPPY MOTHER’S DAY може да се испечати фотографија
или лого со текст по ваша желба од надворешна страна.
Испратете фотографија

Производ: Чаша со внатрешност – HAPPY MOTHER’S DAY
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

    • (max file size 100 MB) ден
    • ден
SKU: 0611 Категории , Ознака:
Детали за производот

Чаша со внатрешност – HAPPY MOTHER’S DAY

Со надворешна фотографија и текст по ваша желба

 

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping