fbpx

Чаша со внатрешност HAPPY BIRTHDAY

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
In Stock
Highlights:

Чаша со внатрешност HAPPY BIRTHDAY може да се испечати фотографија
или лого со текст по ваша желба од надворешна страна.
Испратете фотографија

Производ: Чаша со внатрешност HAPPY BIRTHDAY
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

SKU: 0084 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping