fbpx

Чаша со искрички

300 ден

Close
Price Summary
 • 300 ден
 • 300 ден
 • 300 ден
In Stock
Highlights:

Испратете фотографија и одберете боја на чашата
Чаша со искрички во боја:
-пинк
-златна
-светло зелена
-светло сина
-лила
-сребрена

Производ: Чаша со искрички
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

Clear
  Reset options
  • ден
  • (max file size 100 MB) ден
  • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0074 Категорија Ознака:
Дополнителни информации
Изберете Боја

Пинк, Златна, Зелена, Сина, Лила, Сребрена

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping