fbpx

Чаша со рачка срце

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Чаша бела со рачка срце може да се испечати фотографија или лого со текст по ваша желба
Испратете фотографија 
 
Производ: Чаша бела со рачка срце
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0081 Категории , , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping