fbpx

Product Tag: #Bedzevi

#Bedzevi

Showing all 6 results

Show:

Беџеви

Highlights:

Материјал: Пластика

Димензии: 90х70мм

Дрвени беџови (58×58мм)

Highlights:

Гравирани беџови по ваша желба.

Производ: Беџови
Материјал: Дрво
Димензии: 58х58мм

Беџеви 58х58

Highlights:

Сезоната на БЕЏЕВИ штотуку започна.

Повелете, Ве очекуваме со вашите нарачки,
до вашиот дом, фирма…
Уникатни, единствени, според вашата идеја и дизајн…

Димензии: 58мм

Беџеви 32х32

Highlights:

Сезоната на БЕЏЕВИ штотуку започна.

Повелете, Ве очекуваме со вашите нарачки,
до вашиот дом, фирма…
Уникатни, единствени, според вашата идеја и дизајн…

Димензии: 32мм

Беџ метален правоаголник

Highlights:

Беџ метален правоаголник
На Беџот може да се испечати лого, име и др.
Наменет за доктори, келнери и други слични намени

Димензии: 70х20мм

Уникатни Беџеви за Ресторани

Highlights:

Уникатни Беџеви за ресторани, продавнци, кафичи со имиња на вработените гравирани со ваше лого

Производ: Беџеви 
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Висина: 30мм
Ширина: 75мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping