fbpx

Уникатна рамка со 6 фотографии и часовник

1,200 ден

Close
Price Summary
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
In Stock
Highlights:

Уникатна рамка со часовник, текст и 6 фотографии по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 540х410мм
Димензии на слики:
Големи: 135х100мм
Мали: 100х65мм

SKU: 1165 Категорија Ознаки: , , ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping