fbpx

Уникатна рамка од дрво

450 ден

Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 450 ден
  • 450 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Рамка за 8ми Март со 1 фотографии и текст, на која може да се печати што и да посакате.
Тоа значи, дека може Ваши фотографии, лого и може да ја менувате бојата на самата рамка по ваш избор.

Висина: 215мм
Ширина: 239мм
Дебелина: 9мм

    • ден
    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0181 Категории , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping