fbpx

Свадбена рамка со слика

600 ден

Close
Price Summary
 • 600 ден
 • 600 ден
 • 600 ден
In Stock
Highlights:

Изработка на свадбени уникатни рамкаки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор е 600 ден.
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво трослоен лесонит.

Производ:  Свадбена рамка
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Висина: 30 см
Ширина: 34 см

  • (max file size 100 MB) ден

  (иницијали)

  • ден
  • ден
SKU: 0066 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping