fbpx

Свадбена Рамка Mr & Mrs (55×35см)

1,500 ден

Close
Price Summary
  • 1,500 ден
  • 1,500 ден
  • 1,500 ден
In Stock
Highlights:

Свадбена Рамка Mr & Mrs

Рамката може да се стави како декорација за на маса и може да се закачи како рамка на ѕидот.

Печатена на дрво – фотографијата се менува.

Димензии: 550х350мм

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0166 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping