fbpx

Стаклена Рамка (26х18см)

550 ден

Close
Price Summary
  • 550 ден
  • 550 ден
  • 550 ден
In Stock
Highlights:

Стаклена Рамка
Фотографијата е испечатена на Стакло 4мм дебелина. Може фотографии и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Стаклена Рамка
Материјал: Стакло пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 260х180мм
Дебелина: 4,5

SKU: 0195 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping