fbpx

Стаклена Рамка (18х23см)

850 ден

Close
Price Summary
  • 850 ден
  • 850 ден
  • 850 ден
In Stock
Highlights:

Стаклена Рамка
Може фотографии и текст по ваша желба.

Материјал: Стакло пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х300мм
Дебелина: 10мм

SKU: 0729 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping