fbpx

Стаклен часовник со рамка огледало

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Стаклен часовник со рамка огледало
Фотографијата е испечатена на Стакло. Може фотографии и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Стаклен часовник со рамка огледало
Материјал: Стакло пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х200мм
Дебелина: 5

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0194 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping