fbpx

Среќа е… Магнет

100 ден

Close
Price Summary
  • 100 ден
  • 100 ден
  • 100 ден
In Stock
Highlights:

Среќа е… Магнет, на кој може да се печати што и да посакате.
На Среќа е… Магнетот може да ставите Ваше лого или фотографија
Подарокот е персонализиран за 8ми Март, за родендени и за други свечени денови.
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Среќа е… Магнет
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Димензии: 80х75мм

    • ден
    • ден
SKU: 0198 Категории , , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping