fbpx

Рамка со текст и фотографија

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Рамка со текст и фотографија по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии:
Висина: 330мм
Должина: 370мм
Ширина: 65мм
Димензија за фотографија: 150х100мм

SKU: 0573 Категории , Ознака:
Детали за производот

Рамка со текст и фотографија по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии:
Висина: 330мм
Должина: 370мм
Ширина: 65мм
Димензија за фотографија: 150х100мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping