fbpx

Рамка со повод за 8ми Март (MK)

400 ден

Close
Price Summary
 • 400 ден
 • 400 ден
 • 400 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Рамка за 8ми Март со 2 фотографии и текст, на која може да се печати што и да посакате.
Тоа значи, дека може Ваши фотографии, лого и може да ја менувате бојата на самата рамка по ваш избор.

Висина: 248мм
Ширина: 320мм
Дебелина: 9мм

  • ден
  • ден
  • (max file size 100 MB) ден
  • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0180 Категории , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping