fbpx

Рамка со име за вашите најмили

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Рамка со име за вашите најмили

Рамка со име со ваш дизајн по ваша желба за вашите најмили.
Изработка на уникатни рамкаки за вашите најмили со едно име и дизајн по ваша желба.
Рамката е изработена од дрво

Производ: Рамка со име за вашите најмили
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 430х160мм
Димензии може по ваша желба 

За повеќе информации јавете се на – 070/532-620

SKU: 0583 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping