fbpx

Рамка со име за првата година на вашите најмили

1,200 ден

Close
Price Summary
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен-уникатен подарок. Рамка со име за првата година на вашите најмили,
со 12 фотографии за секој месец од првата година,
која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.
Фотографиите се испечатени на самото дрво!

Производ: Рамка со име за првата година на вашите најмили
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина: 400см
Ширина: 500см
Дебелина: 10мм
Малите слики: 70х100мм
Големата слика: 150х150мм

Сликите може да ги пратете на Viber – 070/532-620

    • ден
    • ден
SKU: 0141 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping