fbpx

Рамка со име и фотографии за првата година (60×57см)

1,700 ден

Close
Price Summary
  • 1,700 ден
  • 1,700 ден
  • 1,700 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен-уникатен подарок. Рамка со име за првата година на вашите најмили,
со 12 фотографии за секој месец од првата година,
која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.

Производ: Рамка со име за првата година на вашите најмили
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина: 600см
Ширина: 570см
Слики: 107х70мм

Сликите може да ги пратете на Viber – 070/532-620

    • ден
    • ден
SKU: 0608 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping