fbpx

Рамка со име и фотографии за првата година (68×66см)

1,700 ден

Close
Price Summary
  • 1,700 ден
  • 1,700 ден
  • 1,700 ден
In Stock
Highlights:

Рамка со име за првата година на вашите најмили,
со 12 фотографии за секој месец од првата година,
која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.

Производ: Рамка со име за првата година на вашите најмили
Материјал: Дрво
Висина: 680см
Ширина: 660см
Слики: 110х110мм

Сликите може да ги пратете на Viber – 070/532-620

SKU: 0947 Категорија Ознака:
Детали за производот

Рамка со име за првата година на вашите најмили,
со 12 фотографии за секој месец од првата година,
која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.

Производ: Рамка со име за првата година на вашите најмили
Материјал: Дрво
Висина: 680см
Ширина: 660см
Слики: 110х110мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping